Pełny regulamin zakupów

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie DecorNation. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Regulamin prezentowany jest zawsze na stronie http://decor-nation.com/pl/i/Regulamin/2 , może też zostać zapisany bądź wydrukowany.

Sklep internetowy DecorNation, dostępny pod adresem www.decor-nation.com prowadzony jest przez firmę DecorNation Magdalena Kaczorowska z siedzibą w Łodzi przy ul. Łyżwiarskiej 84 wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej miasta Łódź pod numerem 543692/2014. Firma posiada numer REGON 101756079 oraz numer NIP 7282381375

INFORMACJE OGÓLNE

 1. Sklep DecorNation prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem strony internetowej www.decor-nation.com w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym - zwanym dalej Klientem, a sklepem internetowym. 

 2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie DecorNation są oryginalne, fabrycznie nowe, wolne zarówno od wad fizycznych jak i prawnych.

ZAMÓWIENIA

 1. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia od pracownika sklepu w godzinach pracy biura. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Klientem oraz Sprzedającym.

 2. Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu www.decor-nation.com.

 3. Do realizacji zamówienia koniecznie jest podanie adresu dostawy (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail).

 4. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych lub błędnych danych - Sprzedający spróbuje skontaktować się z Kupującym w celu ich uzupełnienia lub sprostowania. Jeśli kontakt nie będzie możliwy Sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.

 5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem dostępności towaru w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku braku części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

 6. Zamówiony przez Klienta towar oczekuje na dopełnienie formalności związanych z wybraną formą płatności nie dłyżej niż 7 dni od daty złożenia zamówienia. Po tym czasie zamówienie klienta zostaje anulowane. 

CENY TOWARÓW I PŁATNOŚĆ

 1. Wszystkie ceny prezentowane na stronach sklepu DecorNation są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT. Na życzenie Klienta sklep wystawia fakturę VAT.

 2. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie składania zamówienia przez Klienta na stronie z potwierdzeniem zamówienia, z zastrzeżeniem możliwości zmiany ceny przy zakupie powyżej 10 szt jednego produktu.

 3. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 4. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

  - przy odbiorze: należność pobiera kurier

  - przelewem bankowym na konto sklepu: 93 1140 2017 0000 4502 0030 4185

 5. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem. Decor-nation.com nie wysyła przesyłek zagranicznych płatnych przy odbiorze.

KOSZTY I TERMINY DOSTAWY 

 1. Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym nie są uwzględniane dni wolne od pracy, ani święta. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

 2. Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji + przewidywany czas dostawy
a)Przesyłki na terenie Polski dostarcza kurier apaczka. Czas dostawy – 1-2 dni robocze
b)Przesyłki zagraniczne dostarcza Poczta Polska - czas dostawy paczki priorytetowej - 3 -14 dni.

 3. Koszt wysyłki kurierem apaczka zamówień na kwotę poniżej 350 zł pokrywa Klient, gdy suma zamówienia przekracza 300 zł towar jest wysyłany bezpłatnie.

 4. Koszt dostawy paczek < 300 zł na terenie Polski aktualnie wynosi 10 zł. Decor-nation.com zastrzega sobie prawo do obniżenia kosztu dostawy bez wcześniejszego poinformowania o tym klientów.

  Koszt dostawy do innych krajów jest wyceniany według cennika Poczty Polskiej dla przesyłek priorytetowych.

 5. W przypadku złożenia zamówienia na kwotę przekraczającą 2000 PLN sklep DecorNation zastrzega sobie możliwość ograniczenia sposobu płatności przez zażądanie przedpłaty całości lub części wartości zamówienia. W przypadku produktów wykonywanych na zamówienie lub o specyficznych cechach gabarytowych lub technicznych, sklep DecorNation może zażądać podpisania osobnej umowy kupna-sprzedaży regulującej zasady transakcji. 

ZAWROTY I REKLAMACJE 

 1. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy. W przypadku chęci skorzystania z prawa zwrotu, towar w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością należy przesłać na adres siedziby sklepu wraz z oryginałem paragonu bądź kserokopią faktury VAT. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy produkt nie będzie nosił jakichkolwiek śladów użytkowania (chyba że zmiana stanu towaru była konieczna w granicach zwykłego zarządu). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Prawo zwrotu nie przysługuje w przypadku produktów wykonanych na zamówienie gdzie właściwości produktu zostały określone przez Klienta oraz w przypadku zakupu dokonanego przez podmioty gospodarcze.

 2. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązań Sklepu należy odesłać na adres sklepu, po wcześniejszym kontakcie z Biurem Obsługi Klienta pod adresem email [email protected]. Informacje o procedurze zwrotu na koszt DecorNation zostaną podane po kontakcie z obsługą sklepu. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 10 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki z reklamowanym produktem lub od momentu kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

 3. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt został uszkodzony mechanicznie z przyczyn, za które Sklep nie ponosi odpowiedzialności, w szczególności wskutek nieprawidłowego jego używania. Ponadto zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera Klient powinien sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy taśmy są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkód oraz jak najszybciej skontaktować się z obsługą Sklepu. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

INNE INFORMACJE

 1. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

 2. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl